Ūdenssaimniecības pakalpojumu rēķinu apmaksas iespējas

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” atgādina par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu rēķinu apmaksas iespējām.

Apmaksu par saņemtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem iespējams veikt sev ērtākā veidā – gan elektroniski, gan klātienē:

Uzņēmuma kasēs

Rēķinus ir iespējams apmaksāt uzņēmuma Klientu daļā Talsu ielā 65 un apvienotajā kasē Pils ielā 12, kā arī pašvaldības SIA “Ventspils siltums” Abonentu daļā Talsu ielā 84. Veicot rēķina apmaksu minētajās kasēs, komisijas maksa par darījumu netiek piemērota.

Internetbankā

Rēķinu apmaksu iespējams veikt arī elektroniski – internetbankā. Izvēloties elektronisku rēķinu apmaksu, iespējams ietaupīt dabas, finanšu un arī laika resursus.

Veikalu “Maxima” kasēs

Klientiem nodrošināta ērta iespēja arī rēķinus apmaksāt veikalu “Maxima” kasēs Ventspilī – Aleksandra un Celtnieku ielā. Izvēloties rēķina apmaksu “Maxima” veikalos, klientiem tiek piemērota komisijas maksa 0,50 EUR apmērā par vienu rēķinu, ko veikals attiecīgi iekasē no klienta vienlaicīgi ar rēķina apmaksas veikšanu. Apmaksu var veikt gan skaidrā naudā, gan ar bankas maksājumu kartēm.

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” atgādina, ka gadījumos, kad klientam ir izveidojies parāds, iespējams vienoties par pakāpenisku parāda atmaksu, individuāli sazinoties ar uzņēmuma Klientu daļu. Speciālistu konsultācijas var saņemt pa tālruni 636 63010 vai rakstot uz e-pastu abon.udeka@ventspils.lv, kā arī klātienē Talsu ielā 65 vai Pils ielā 12.