Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu rēķinu apmaksas iespējas

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” atgādina par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu rēķinu apmaksas iespējām.

Apmaksu par saņemtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem iespējams veikt sev ērtākā veidā - gan elektroniski, gan klātienē kasēs.

Uzņēmuma kasēs un banku filiālēs

Rēķinus iespējams apmaksāt apvienotajā kasē Pils ielā 12 un “ŪDEKA” Klientu daļā Talsu ielā 65. Veicot rēķina apmaksu minētajās kasēs, komisijas maksa par darījumu netiek piemērota.

Internetbankā

Visātrāk un ērtāk rēķinu apmaksu iespējams veikt elektroniski - internetbankā. Veicot rēķinu apmaksu uz kādu no pašvaldības SIA “ŪDEKA” kontiem, svarīgi precīzi norādīt rēķina numuru, klienta kodu un pakalpojuma saņemšanas adresi. 

Automātiska rēķinu apmaksa Swedbank klientiem

Ērts un mūsdienīgs risinājums tiek piedāvāts Swedbank klientiem, kuri var pieteikties e-rēķiniem, ko ērti var apmaksāt ar pāris klikšķiem vai arī izmantot rēķinu automātiskās apmaksas iespējas. Šāda iespēja ietaupa ne tikai laiku, bet arī finanses, jo tas ir bezmaksas pakalpojums, tāpat ir mazāk iespēju kļūdīties. Pakalpojumu iespējams pieteikt Swedbank internetbankā.

Veikalu “Maxima” kasēs

Tāpat klientiem nodrošināta ērta iespēja arī rēķinus apmaksāt veikalu “Maxima” kasēs Ventspilī – Aleksandra un Celtnieku ielā. Izvēloties rēķina apmaksu “Maxima” veikalos, klientiem tiek piemērota komisijas maksa 0,50 EUR apmērā par vienu rēķinu, ko veikals iekasē no klienta vienlaicīgi ar rēķina apmaksas veikšanu. Apmaksu var veikt gan ar skaidru naudu, gan ar bankas maksājumu kartēm.

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” atgādina, ka gadījumos, kad klientam ir izveidojies parāds, iespējams vienoties par pakāpenisku parāda atmaksu, individuāli sazinoties ar uzņēmuma Klientu daļu. Speciālistu konsultācijas var saņemt pa tālruni 636 63010 vai rakstot uz e-pastu abon.udeka@ventspils.lv, kā arī klātienē Talsu ielā 65 vai Pils ielā 12.