"ŪDEKA" atbalsta vasaras skoliņu "Pētnieki"

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” no 15. līdz 22. augustam iesaistīsies dažādās vasaras skoliņas 5 līdz 14 gadus veciem bērniem “Pētnieki” aktivitātēs Ventspilī. Skoliņu rīko integrācijas centrs “Atvērtās durvis”, un tās tēma šogad ir “Lāsītes ceļojums”.

Kā norāda organizatori, šāda vasaras skoliņa notiek jau 14 gadu, un tajā ir iespēja piedalīties bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, daudzbērnu ģimenēm, kā arī ikvienam citam bērnam, kam vasarā negribas sēdēt mājās. Kopumā katru gadu skoliņā piedalās 20 līdz 27 bērni. Lai skoliņa varētu notikt, organizēšanā iesaistījušies pusaudži – iepriekšējo gadu skoliņu dalībnieki –, kā arī biedrības brīvprātīgie. Šogad kā skoliņā atsevišķi apskatāms temats izvēlēts ūdens. Bērni nedēļas laikā uzzinās par tā nozīmi dabā un cilvēka organismā, mācīsies par ūdens agregātstāvokļiem u.c., t.sk. dodoties mācību ekskursijās uz Ventspils iestādēm un uzņēmumiem.

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” ir gandarīta, ka tieši ūdens tēma izvēlēta par nometnes vadmotīvu, tādēļ labprāt piekritusi iesaistīties skoliņas norisē. “ŪDEKAS” talismans Lāsīte rīt, 15. augustā, no plkst. 12.00 līdz 13.30 viesosies pasākuma “Mēs viens otram” bērnu daļā Dzirnavu laukumā, kurā tiks prezentēta integrācijas centra “Atvērtās durvis” darbība, kā arī bērnu brīvā laika pavadīšanas programma “Vislielākais ceļojums”, kas tiks uzsākta septembra vidū. Savukārt 18. augustā vasaras skoliņas dalībnieki apmeklēs uzņēmuma Dzeramā ūdens atdzelžošanas staciju, kā arī Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu kompleksu.