Piektdien Užavas ielā būs ūdens padeves pārtraukums - Ūdens padeve ir atjaunota plkst.15.00

Saistībā ar plānotajiem remontdarbiem, piektdien, 13.maijā no plkst. 8:00 līdz 17:00 atsevišķām mājām Užavas ielā būs ūdens padeves pārtraukums.

Ūdens padeve būs pārtraukta sekojošās adresēs:

  • Užavas ielā 3; 5; 7; 8; 12
  • Peldu ielā 3; 6; 8
  • Jāņa ielā 4

PAPILDINĀTS: Plānotie remontdarbi ir pabeigti un plkst.15:00 ūdens padeve ir atjaunota.

Ūdens atslēguma laikā dzeramo ūdeni būs iespējams iegūt no pašvaldības SIA "ŪDEKA" speciālās dzeramā ūdens mucas, kas tiks novietota pie ēkas Užavas ielā 8. Pēc ūdens padeves atjaunošanas ir iespējama ūdens uzduļķošanās. Pašvaldības SIA „ŪDEKA” atvainojas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām!

Jau ziņots, ka šajā pavasarī plānota ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu pārbūve Užavas ielas posmā no Kārļa ielas līdz nekustamajam īpašumam Užavas ielā 8. Darbu ietvaros tiks veikta novecojušo tīklu demontāža un izbūvēti jauni ūdensvada un kanalizācijas tīkli.  

Būvdarbi tiks veikti kā kompleksa infrastruktūras pārbūve, tādēļ ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvdarbu izpilde notiek, saskaņojot darbu secību ar pārējiem pasūtītājiem objektā - pašvaldības iestādi  “Ventspils Komunālā pārvalde” un pašvaldības SIA “Ventspils siltums”.

Saskaņā ar noslēgto būvdarbu līgumu, būvdarbus veiks SIA “OSTAS CELTNIEKS”. Noslēgtā līgumcena ir 24 993 EUR bez PVN. Būvdarbi jāveic 80 dienu laikā un tiek plānots, ka tie noslēgsies līdz šā gada jūnija beigām.