Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informācija klientiem, kuri izmanto Swedbank internetbanku

Sākot ar 2023. gada 1.maiju, veicot norēķinus Swedbank internetbankā par saņemtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem Ventspilī, vairs nebūs pieejams pakalpojums Definētais maksājums “Ventspils, Ūdeka” uz kontu LV37HABA01402060108T1.

Tas nozīmē, ka turpmāk pašvaldības SIA “ŪDEKA” rēķinu apmaksa Swedbank internetbankas lietotājiem ir jāveic vienā no sekojošiem veidiem:

  1. pieslēdzot Swedbank e-rēķinu, lai pašvaldības SIA “ŪDEKA” rēķinus saņemtu savā Swedbank internetbankā - lai pieteiktos pakalpojumam E-rēķini, Swedbank internetbankas augšpusē ir jāatver sadaļa Maksājumi, konti > Maksājumi un zem tās esošā apakšsadaļa E-rēķini, kur jānoklikšķina uz izvēlni Pieteikt e-rēķinu. Pēc tam piedāvātajā uzņēmumu sarakstā jāatrod ŪDEKA PSIA, jāaizpilda prasītie klienta dati un jāseko norādītajām pieteikuma apstiprinošajām darbībām. E-rēķinus ērti var apmaksāt ar pāris klikšķiem vai arī izmantot rēķinu automātiskās apmaksas iespējas. Šādas iespējas izmantošana ietaupa ne tikai laiku, bet arī finanses, jo tas ir bezmaksas pakalpojums. Pieteikt e-rēķinu šeit.
  2. manuāli izveidojot maksājumu internetbankā uz pašvaldības SIA “ŪDEKA” norēķinu kontu Swedbank: LV56HABA0001402060108 (atšķiras no līdzšinējā pakalpojuma Definētais maksājums konta numura), maksājumu mērķī norādot:
  • rēķina numurs, klienta kods, pakalpojumu saņemšanas adrese un summa (gadījumā, ja klients saņem ikmēneša rēķinus);
  • klienta kods, pakalpojuma saņemšanas adrese, skaitītāja rādījums perioda sākumā un beigās, kopā patērētais kubikmetru daudzums un summa (gadījumā, ja klients nesaņem ikmēneša rēķinus).

Maksājumu var izveidot vienreiz, saglabājot to kā savu definēto maksājumu un nākamajā norēķinu reizē jau būtu pieejams gatavs maksājuma paraugs.

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” aicina klientus jau savlaicīgi izvēlēties kādu no minētajiem rēķinu apmaksas veidiem Swedbank internetbankā, kā arī pirms maksājuma veikšanas rūpīgi pārbaudīt uzņēmuma konta numuru, uz kuru tiek veikts maksājums. Līdz ar pakalpojuma Definētais maksājums izbeigšanu, tiks slēgts arī tam piesaistītais konta numurs.

Neskaidrību gadījumā zvanīt pašvaldības SIA “ŪDEKA” (tālr.nr.63663010) vai Swedbank (tālr. nr. 67444444).