Laiks ziņot ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus

Pašvaldības SIA "ŪDEKA" atgādina, ka sācies ikmēneša skaitītāju rādījumu paziņošanas periods. Iedzīvotāji aicināti no 25. līdz 28.oktobrim ziņot savus skaitītāju rādījumus.

Daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un privātmāju īpašniekiem, kuriem skaitītāji atrodas mājas iekšienē un kuri saņem rēķinus, katru mēnesi no 25. līdz 28. datumam ir jāpaziņo savu ūdens patēriņa skaitītāju rādījumi. Skaitītāju rādījumus iespējams paziņot elektroniski Klientu portālā www.klientiem.udeka.lv vai mājas pārvaldnieka norādītajā pastkastītē. Nolasot ūdens skaitītāju rādījumus, svarīgi būt precīziem un uzrādīt faktiskos ūdens patēriņus - privātmāju īpašniekiem jānorāda pilnus patērētos kubikmetrus, bet daudzdzīvokļu māju īpašniekiem jāziņo patēriņš līdz  pat litriem jeb ar trim cipariem aiz komata.

Par Klientu portāla lietotāju iespējams kļūt, aizpildot nepieciešamās norādes portālā  www.klientiem.udeka.lv. Jautājumu un neskaidrību gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar pašvaldības SIA “ŪDEKA” Klientu daļu pa tālruni 636 63010 vai rakstot uz abon.udeka@ventspils.lv