Laiks plānot pieslēgumu centralizētajiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem

Gada sākums ir laiks, kad izvirzīt jaunus mērķus un arī lemt par pārmaiņām dzīvē – izvēlēties veselīgāku dzīvesveidu, dzert vairāk ūdeni, sakārtot ar mājokli saistītos jautājumus un, iespējams, pat plānot sava īpašuma pieslēgšanu pilsētas ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem. Ventspilī jau 98,5% iedzīvotāju ir nodrošināta iespēja pieslēgties pilsētas ūdenssaimniecības tīkliem.

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” atgādina, ka jau vairāku gadu garumā iedzīvotāju ērtībai Ventspilī ir ieviesta atbalsta metode pieslēgšanās procesam. Sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldību ir rasta iespēja tehnisko dokumentāciju sagatavot vienkāršoti un operatīvi, turklāt bez maksas. Tāpat tiek nodrošināta iespēja pieslēguma izbūves darbu izmaksas segt pa daļām. Pieslēguma izveidei ir nepieciešams vienreizējs finansiāls ieguldījums, taču turpmāk nebūs jāuztraucas ne par kvalitatīva ūdens ieguvi, ne par notekūdeņu savākšanas un novadīšanas jautājumiem, jo par to atbilstoši prasībām parūpēsies PSIA “ŪDEKA”. Ēku īpašnieki, kuri izmantojuši šīs iespējas, atzīst, ka atvieglota kārtība motivē pieslēgties pilsētas tīkliem un ļauj ietaupīt līdzekļus. 

Ventspilnieki var lepoties ar nemainīgi augsto centralizētās ūdensapgādes ūdens kvalitāti. Dzeramais ūdens tiek regulāri laboratoriski pārbaudīts un analīzes uzrāda nemainīgi teicamus rādītājus. Dzeramā ūdens tehnoloģiskā procesa kontroles rādītāju pārbaude tiek veikta katru dienu, savukārt paplašināta testēšana - vienu reizi nedēļā.  Katru piektdienu analīžu rezultāti tiek publicēti arī mājaslapā www.udeka.lv un ikviens interesents var pārliecināties par rādītājiem.

Pašlaik visu informāciju par pieslēgumiem var noskaidrot, zvanot uz tālruni 63607286 vai rakstot uz e-pastu: udeka@ventspils.lv. Tāpat informācija par pieslēgumu izveidi pieejama mājaslapā www.udeka.lv, skatīt ŠEIT.