Ūdens skaitītāju rādījumu paziņošanas periods

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” atgādina, ka ik mēnesi no 25. līdz 28. datumam Ventspils daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem ir jānolasa un jāpaziņo savu aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītāju rādījumi.

Skaitītāju rādījumus iespējams paziņot divos veidos – elektroniski Klientu portālā (klientiem, kuri reģistrējušies portālā) vai ierakstot rādījumus iepriekšējā mēnesī saņemtajā pašvaldības SIA “ŪDEKA” rēķina pasaknītī un iemetot to mājas pārvaldnieka norādītajā pastkastītē.

Kā jau iepriekš esam informējuši, iedzīvotājiem ir iespējams saņemt arī e-rēķinus Swedbank internetbankā, kur tos var ērti apmaksāt ar pāris klikšķiem vai arī izmantot rēķinu automātiskās apmaksas iespējas. Lai saņemtu šo pakalpojumu, klientiem internetbankas augšpusē ir jāatver sadaļa Maksājumi un zem tās esošā apakšsadaļa E-rēķini, kur izvēlnē jāatzīmē Pieteikt jaunu e-rēķinu. Pēc tam piedāvātajā uzņēmumu sarakstā jāatrod ŪDEKA PSIA, jāaizpilda prasītie klienta dati un jāseko norādītajām pieteikuma apstiprinošajām darbībām. 

Iedzīvotāji sev interesējošus jautājumus var uzdot arī sūtot e-pastu uz , tomēr norādām, ka rādījumu nodošana telefoniski un e-pastā nav iespējama.