Ūdens padeves pārtraukums Rīgas ielā

Pašvaldības SIA „ŪDEKA” informē, ka sakarā ar Rīgas ielā izbūvēto jauno ūdens un kanalizācijas tīklu savienošanu ar esošajiem tīkliem Katoļu ielā, šodien, 25.jūlijā plānots ūdens padeves pārtraukums īpašumiem Rīgas ielā posmā no Vasarnīcu ielas līdz Saules ielai.

Ūdens padeves pārtraukums plānots no aptuveni plkst. 10:00 līdz darba dienas beigām. Iedzīvotāji par atslēgumu informēti jau iepriekš, aicinot sagādāt ūdens rezerves, taču nepieciešamības gadījumā atslēguma laikā tīru dzeramo ūdeni būs iespējams saņemt no pašvaldības SIA “ŪDEKA” dzeramā ūdens mucas, kas novietota pie kafejnīcas “Betānija”.

Būvdarbi Rīgas ielā notiek posmā no Vasarnīcu ielas līdz Katoļu ielai, kur nomainīti novecojušie ūdensvada un sadzīves kanalizācijas tīkli, kā arī nodalīta lietus ūdens kanalizācija no sadzīves kanalizācijas. Tiks veikti arī virszemes infrastruktūras sakārtošanas un apgaismojuma izbūves darbi.

Būvdarbus objektā veic iepirkumu rezultātā uzvarējušie būvuzņēmēji -  SIA “Ostas celtnieks”, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”, kā arī SIA "ELEKTRIĶIS".