Svinīgi aizvadīts jubilejas gads!

2018.gads pašvaldības SIA “ŪDEKA” pagājis īpaši svinīgā noskaņā, jo šogad apritēja 50 gadi kopš izveidots Ventspils ūdenssaimniecības uzņēmums.

Marta vidū pašvaldības SIA “ŪDEKA” viesojās Ventspils galvenajā bibliotēkā ar izstādi par pilsētas ūdenssaimniecības attīstību, kas sastāv no dažādiem vēsturiskiem fotoattēliem un informācijas par to, kas paveikts pa šiem gadiem un kādos objektos izbūvēti/pārbūvēti ūdens/kanalizācijas tīkli līdz šim.

 

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” 50 gadu jubilejas un Pasaules ūdens dienas, ko katru gadu martā atzīmē visā pasaulē, ietvaros Ventspils Jaunrades nama telpās tika aizvadīts uzņēmuma speciālistu un talismana Lāsītes rīkots informatīvi izklaidējošs pasākums bērniem par ūdens ceļu Ventspilī un tā nozīmi mūsu dzīvē.

 

Marta otrajā pusē tika uzsākti ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanas būvdarbi Robežu ielas posmā no Graudu līdz Rotas ielai projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, VI kārta” ietvaros.

 

Aprīlī Ventspils Olimpiskā centra Basketbola hallē tika izstādīts unikāls izglītojošs stends, kas atspoguļo ūdenssaimniecības attīstību Ventspilī. Šobrīd interaktīvais stends atrodas pašvaldības SIA “ŪDEKA” Dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijas telpās un priecē ekskursantus.

 

Jūnija sākumā Ventspils pludmalē jau 20.reizi tika pacelts Zilais karogs un svētku ietvaros Ventspils pilsētas domes Atzinību un balvu kā videi draudzīgākais B kategorijas uzņēmums saņēma Pašvaldības SIA “ŪDEKA”.

Foto: Ventspils hronikas arhīvs

 

Šogad Ventspils pilsētas svētku gājienā pašvaldības SIA "ŪDEKA" kolektīvs devās pilsētas ielās ar grandiozu svētku torti.

 

Oktobra beigās Ventspils Komunālā pārvalde kopā ar pašvaldības SIA “ŪDEKA” iepriecināja pilsētas iedzīvotājus rekonstruētās Robežu ielas atklāšanas pasākumā ar baloniem, konfektēm, pārsteiguma balviņām un izbraucienu ar Tūristu vilcieniņu.

 

Lai skaists arī 2019.gads!