Rēķinu apmaksas iespējas (+VIDEO)

Pakāpeniski šonedēļ klientiem tiek izsūtīti aktuālie rēķini. Informējam, ka tos šajā ārkārtējās situācijas laikā iesakām apamksāt, izmantojot attālinātās norēķihnu iespējas, tomēr, ja šāda iespēja nav, rēķinus ir iespējams apmaksāt pašvaldības SIA "ŪDEKA" Klientu daļā Pils ielā 12, kā arī veikalu Maxima kasēs.

Atgādinām, ka ārkārtējās situācijas laikā, kas visā Latvijā izsludināta Covid-19 pandēmijas dēļ, Klientu daļas nav pieejamas klātienes pakalpojumiem, tomēr izņēmums ir rēķinu apmaksa, ko iespējams veikt klātienē - kasē Klientu daļā Pils iela 12.  Cita veida jautājumi joprojām ir jārisina attālināti: telefoniski 636 63010 vai ar e-pasta starpniecību: abon.udeka@ventspils.lv

Klientu daļā Pils ielā 12 tāpat kā līdz šim pašvaldības SIA “ŪDEKA” rēķinus var apmaksāt bez komisijas maksas, savukārt Maxima veikalu kasēs šis pakalpojums klientiem izmaksās 50 centus par vienu rēķinu, ko attiecīgi veikals iekasēs no klienta vienlaicīgi ar rēķina apmaksas veikšanu. Lai veiktu maksājumu Maxima veikalu kasēs, pie kases jāuzrāda rēķins ar svītrkodu; apmaksu var veikt gan skaidrā naudā, gan ar bankas maksājumu kartēm.

Apmeklējot maksājumu pieņemšanas vietas, lūdzam stingri ievērot informatīvās norādes un distanci starp apkārtējiem cilvēkiem, tāpat aicinām jau savlaicīgi sagatavot visu nepieciešamo informāciju un pēc iespējas precīzāku naudas summu vai bankas karti maksājuma veikšanai, lai iekštelpās būtu jāuzturas pēc iespējas īsāku laiku.

Aicinām būt saprotošiem un atbildīgiem gan pret sevi, gan līdzcilvēkiem!