Rēķins e-pastā - ērti un izdevīgi

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” atgādina, ka rēķinus par saņemtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem visērtāk un visizdevīgāk ir saņemt savā e-pastā. Šo iespēju izmanto jau 78% daudzdzīvokļu māju klienti.

Uzņēmums aicina klientus, kuri pašlaik rēķinus saņem papīra formātā, apdomāt iespēju turpmāk tos saņemt savā e-pastā, un atgādina, ka par elektroniski nosūtītu rēķinu nav jāmaksā. Šis pakalpojums pieejams gan dzīvokļos, gan privātmājās dzīvojošajiem.

Lai turpmāk rēķinus no ŪDEKAS saņemtu elektroniski, ir jānosūta pieteikums brīvā formā uz e-pasta adresi abon.udeka@ventspils.lv, norādot:

  • vārdu un uzvārdu;
  • klienta kodu (tas atrodams uz  kāda no iepriekš saņemtajiem rēķiniem);
  • īpašuma adresi;
  • un e-pasta adresi (uz kuru turpmāk klients vēlas saņemt rēķinus).

 

“ŪDEKA” šo informāciju īpaši aicina izvērtēt jauniem cilvēkiem, kuru vecāki, vecvecāki un citi radinieki un paziņas pašlaik rēķinus saņem papīra formātā, jo, iespējams, ir nepieciešams tieši tuvinieka atbalsts un iedrošinājums sākt lietot e-vidi, tādējādi turpmāk ieekonomējot 30 centus mēnesī (daudzdzīvokļu mājās dzīvojošie klienti).

Tajā pašā laikā, uzņēmums izprot klientus, kuri kritiski izvērtējuši savas prasmes lietot e-vidi, un tomēr izvēlējušies rēķinu saņemšanu un rādījumu paziņošanu papīra veidā, tādējādi neradot domstarpības un liekas raizes gan sev, gan pašvaldības SIA “ŪDEKA” darbiniekiem