Pašvaldības SIA “ŪDEKA” ciemojas bērnu dārzā “Eglīte”

Pašvaldības SIA "ŪDEKA", atsaucoties uz bērnu dārza “Eglīte” aicinājumu, akcijas “Manā pudelē Ventspils ūdens” ietvaros viesojās pie mazajiem ventspilniekiem, lai pastāstītu par Ventspils tīro un garšīgo ūdeni no krāna, tā nozīmi cilvēkam un apkārtējai videi.

 

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” jau vairākus gadus piedāvā iepazīt Ventspils ūdens ceļu jeb ekskursijas interesentu grupām ūdenssaimniecības uzņēmuma nozīmīgākajos objektos, parādot un pastāstot, kur tiek iegūts Ventspils centralizētās sistēmas ūdens, kā tas tiek attīrīts un kādā veidā piegādāts iedzīvotājiem.

 

Savukārt, pašiem mazākajiem interesentiem minētās zinības tiek pastāstītas un parādītas izglītojošas prezentācijas, animāciju un stāstījumu veidā, ciemojoties viņu ierastajās telpās pēc individuāliem uzaicinājumiem. Šajās apmeklējuma reizēs parasti piedalās arī uzņēmuma talismans Lāsīte, kas bērnos izraisa vislielāko prieku un emocijas.

 

Šoreiz pašvaldības SIA “ŪDEKA” pasākumu bērnu dārzā “Eglīte” apmeklēja veselas četras bērnu dārza grupiņas. Dažas no tām bija sagatavojušas īpašus pieteikumus dalībai akcijā “Manā pudelē Ventspils ūdens”, kas rosina ikdienā ierobežot plastmasas pudeļu patēriņu un vairāk lietot ūdeni no krāna, pildot to daudzkārt lietojamos traukos. Viena grupiņa iesūtīja īpaši izveidotu video par krāna ūdens lietošanu ikdienā, bet cita uzņēmumam nodeva bērnu kopīgi un rūpīgi izgatavotu žurnālu ar fotogrāfijām un aprakstiem par ūdens tēmu.

 

Aktīvu dalību akcijā izrāda arī citas pirmsskolas izglītības iestādes, piemēram, sirsnīgu video ir iesūtījis bērnu dārzs “Varavīksne”. Tāpat stāstus un fotogrāfijas uzņēmums saņēmis no iedzīvotājiem par saviem paradumiem, kā ierobežot plastmasas pudeļu patēriņu ikdienā.

 

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” atgādina, ka akcija notiek vēl visu nākamo nedēļu, tādēļ gaidīs ikviena ventspilnieka dalību tajā, daloties ar stāstiem, fotogrāfijām, video un citiem materiāliem, kas saistīti ar krāna ūdens lietošanu ikdienā, tādējādi ierobežojot plastmasas pudeļu patēriņu.

 

22.martā, Starptautiskajā ūdens dienā tiks apkopoti rezultāti, aktīvākie dalībnieki tiks pie noderīgām dāvaniņām.