No 22. līdz 24. jūnijam “ŪDEKA” slēgta

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu “Par darba dienas pārcelšanu 2020. gadā”, pirmdienas, 22. jūnija, darba diena bija pārcelta uz sestdienu, 13. jūniju, kad klientus apkalpoja arī pašvaldības SIA “ŪDEKA”.

Līdz ar pārcelto darba dienu š.g. 22. jūnijā pašvaldības SIA “ŪDEKA” Klientu daļa Talsu ielā 65 un Klientu pieņemšanas vieta Pils ielā 12 būs slēgtas apmeklētājiem un nestrādās arī Līgo un Jāņu dienā – 23. un 24. jūnijā. Ierastajā režīmā uzņēmums klientu apkalpošanu atsāks ceturtdien, 25. jūnijā.

Atgādinām, ka klātienes pieņemšanas konsultācijām un norēķinu veikšanai pašvaldības SIA “ŪDEKA” atjaunoja 10. jūnijā, kad valstī tika atcelta ārkārtējā situācija. Klātienes pieņemšanas atsāka gan Klientu daļa Talsu ielā 65, gan Klientu pieņemšanas vieta Pils ielā 12. Klientus pieņem arī Tehniskā daļa Talsu ielā 65, Administrācijas telpās, 2. stāvā. Ierodoties pie Administrācijas ieejas, Tehniskās daļas apmeklējumu aicinām pieteikt pa tālruni 63607286.

Savukārt administratīvos jautājumos aicinām sazināties ar “ŪDEKU” elektroniski e-pastā udeka@ventspils.lv vai pa tālruni 63661495.

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” vērš uzmanību, ka kopš 10. jūnija Klientu pieņemšanas vietā Pils ielā 12 pirmdienās un ceturtdienās ir mainīts darbalaiks. Ar aktuālajiem darbalaikiem u.c. kontaktinformāciju uzņēmums aicina iepazīties šeit.   

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” ikvienam vēl priecīgus svētkus – dodamies dabā un turpinām izmantot mūsu ūdeni!