Mazie ventspilnieki iepazīst savas pilsētas ūdens ceļu

Šodien, 27.maijā pašvaldības SIA "ŪDEKA" uzņēma viesos Ventspils 5.vidusskolas 4.klases skolēnus, lai iepazīstinātu mazos ventspilniekus ar savas pilsētas ūdens ceļu.

Skolēni klātienē uzzināja visu par dzeramā ūdens ieguvi, attīrīšanu, piegādi iedzīvotājiem un tā kvalitāti, tāpat zinātkārie ventspilnieki iepazina notekūdeņu attīrīšanas procesu, apmeklējot Notekūdeņu attīrīšanas ietaišu kompleksu.

 APSKATĪT FOTO

Ekskursijas ir iespēja ikvienam klātienē iepazīt dzeramā ūdens ceļu no tā ieguves vietas līdz iedzīvotāja mājoklim, kā arī izsekot līdzi notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas procesam.

Lai padarītu informāciju vieglāk uztveramu, pašvaldības SIA "ŪDEKA" ekskursijās izmanto dažādus uzskates materiālus, piemēram, uzņēmuma speciāli izstrādāto bukletu "Ventspils ūdens ceļš", 2014. gadā izveidotās izstādes par ūdenssaimniecības attīstību Ventspilī materiālus, kā arī cita veida uzskates līdzekļus, kas palīdz vienkāršotā veidā atainot sarežģītos ūdenssaimniecības procesus.

Nākamnedēļ uzņēmumā viesosies Ventspils 1.ģimnāzijas 5.klases skolēni.

Interesentu grupas ekskursijām var pieteikties iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 636 61495 vai 2 6332728. Ekskursijas ir bez maksas.