Esi drošs par ūdens kvalitāti savā pilsētā!

Iestājoties rudenīgi vēsiem laikapstākļiem, pamazām tuvojas arī gripas sezona, tāpēc pašvaldības SIA "ŪDEKA" aicina iedzīvotājus ikdienā bieži mazgāt rokas un dzert daudz ūdens sava organisma veselībai! Pašvaldības SIA "ŪDEKA" nodrošina augstu ūdens kvalitāti pilsētā, regulāri veic tā pārbaudes un publicē analīžu rezultātus arī savā mājaslapā!

Pašvaldības SIA "ŪDEKA" ventspilniekiem nodrošina augstu ūdens kvalitāti, ko pierāda arī Ventspils centralizētās sistēmas ūdens analīžu rezultāti, kas kopš 2005.gada, kad tika izbūvēta Dzeramā ūdens atdzelžošanas stacija, ir ne tikai nemainīgi augsti, bet arī būtiski labāki par pieļaujamām normām. Dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijā ūdens attīrīšanas process notiek dabiski, neizmantojot nekādas ķīmiskas vielas, tādējādi nodrošinot videi draudzīgu un cilvēkam nekaitīgu ūdens attīrīšanas procesu.

Pašvaldības SIA "ŪDEKA" savā laboratorijā regulāri veic Ventspils centralizētās sistēmas ūdens pārbaudes. Vienu reizi nedēļā, piektdienās, dzeramā ūdens analīžu rādītāji tiek publicēti uzņēmuma mājas lapā, kur ikviens var iepazīties ar analīžu rezultātiem un pārliecināties par dzeramā ūdens kvalitāti (http://udeka.lv/lv/udens-apgade#kvalitate).