Dzeriet ūdeni organisma veselībai!

Iestājoties vēsākiem laikapstākļiem, pamazām tuvojas arī gripas sezona, tāpēc aicinām iedzīvotājus ikdienā neaizmirst bieži mazgāt rokas, kā arī dzert daudz ūdens sava organisma veselībai!

Pašvaldības SIA "ŪDEKA" ventspilniekiem nodrošina augstu ūdens kvalitāti, ko pierāda arī Ventspils centralizētās sistēmas ūdens analīžu rezultāti, kas kopš 2005. gada, kad tika izbūvēta Dzeramā ūdens atdzelžošanas stacija, ir ne tikai nemainīgi augsti, bet arī būtiski labāki par pieļaujamām normām. Dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijā ūdens attīrīšanas process notiek dabiski, neizmantojot nekādas ķīmiskas vielas, tādējādi nodrošinot videi draudzīgu un cilvēkam nekaitīgu ūdens attīrīšanas procesu.

Pašvaldības SIA "ŪDEKA" savā laboratorijā regulāri veic Ventspils centralizētās sistēmas ūdens pārbaudes. Vienu reizi nedēļā, piektdienās, dzeramā ūdens analīžu rādītāji tiek publicēti uzņēmuma mājas lapā, kur ikviens var iepazīties ar analīžu rezultātiem un pārliecināties par dzeramā ūdens kvalitāti (http://udeka.lv/lv/udens-apgade#kvalitate).

Prieks, ka arvien vairāk ventspilnieku ikdienā izvēlas dzert ūdeni no krāna, jo ūdens ir tīrs, kvalitatīvs, gards un atbilstošs lietošanai uzturā!