Aicinām sekot līdzi skaitītāju derīguma termiņam

ŪDEKA aicina sekot līdzi skaitītāju derīguma termiņam

Pašvaldības SIA “ŪDEKA” izsaka pateicību klientiem, kuri rūpīgi katru mēnesi noteiktajos datumos paziņo skaitītāju rādījumus. Lai daudzdzīvokļu māju klientiem nejauši nerastos nepatīkami pārsteigumi, uzņēmums aicina sekot līdzi arī dzīvokļos esošo ūdens patēriņa skaitītāju derīguma termiņiem.

Daudzdzīvokļu māju klientiem informācija par skaitītāju verificēšanas datumu jeb skaitītāju derīguma termiņu ir pieejama ikmēneša rēķinos, kā arī Klientu portālā www.klientiem.udeka.lv.

  1. Ikmēneša rēķinā skaitītāju derīguma termiņš redzams sadaļā “Rēķina atšifrējums”, kolonnā “Verificēšanas datums līdz”.​​​​​​
  2. Klientu portālā www.klientiem.udeka.lv skaitītāju derīguma termiņš redzams sadaļā “Ūdens skaitītāju rādījumi” kolonnā “Nākošās verifikācijas datums”.

Tuvojoties skaitītāju verifikācijas termiņam, dzīvokļa īpašniekam vajadzētu izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kurš veiks skaitītāju verificēšanu un pieteikt šo pakalpojumu. ŪDEKA atgādina, ka skaitītāji jāverificē līdz verifikācijas termiņa beigām, bet ne vēlāk kā 3 mēnešu laikā no to derīguma termiņa beigām.

Ja tiek pieņemts lēmums izmantot ŪDEKAS pakalpojumus, tad pakalpojums jāpiesaka, zvanot pa tālr. 63663010, sūtot e-pastu uz abon.udeka@ventspils.lv vai ierodoties personīgi kādā no Klientu pieņemšanas vietām - Talsu ielā 65 vai Pils ielā 12.

Ja tiek izvēlēts cits pakalpojuma sniedzējs, tad obligāti jāatceras informēt par to ŪDEKU, divu darba dienu laikā iesniedzot šī attiecīgā pakalpojuma sniedzēja sastādīto aktu par skaitītāju verificēšanu.